Freelancer na Mazurach

By 11/07/2019 8 sierpnia, 2020 Oferta

Wspieramy cyfrowych nomadów, artystów, pisarzy, którzy mogą pracować z każdego zakątka na ziemi, dlatego też proponujemy Ci, aby zamiast ucieczki na koniec świata, zaszyć się w głębi mazurskiej puszczy. Jest to rozwiązanie idealne również dla tych, którzy potrzebują spędzić czas bez rozpraszaczy, a za to z pięknym otoczeniem obfitym w inspirację. Jeśli więc szukasz miejsca na pracę, pisanie książki lub artykułów albo chcesz w spokoju stworzyć genialny projekt warsztatów, czy plan na biznes, w Przylasku oprócz przytulnego pokoju z ogrzewaniem podłogowym, wifi i pięknym krajobrazem, otrzymasz święty spokój i nielimitowany czas na twórczość.

W miesiącach poza sezonem (październik-kwiecień) oferujemy Ci nocleg od poniedziałku do piątku w cenie -50% (przy noclegu minimum 2 noce). Dobrze wiemy jak wygląda praca kreatywna nad czymś ważnym, dlatego podczas pobytu będziesz mógł liczyć na:

  • pyszne śniadania do pokoju,
  • pełny room service,
  • internet,
  • miejsca pracy w przestrzeni wspólnej lub w zaciszu pokoju,

potrzebny od czasu do czasu reset w postaci spaceru, joggingu lub wycieczki rowerowej. Nawet pół godziny sam na sam z naturą pomaga idealnie oczyścić umysł. Kto wie, może właśnie gdzieś w środku lasu przyjdzie do Ciebie pomysł, którego tak długo szukałeś?