Miejsce z klimatem – Wiartel SPA

KontaktRestauracja

Wyobraź sobie miejsce, gdzie puszcza ciągnie się w nieskończoność, gdzie na każdym kroku widzisz strumyk lub napotykasz dzikie zwierzęta. To tutaj, tuż nad jeziorem, mieści się malownicza wioska Wiartel. Właśnie dla spotkań z naturą zdecydowaliśmy się stworzyć na tym terenie Przylasek. Jest to ośrodek, w którym możesz po prostu być – bez nadęcia, udawania, po prostu z naturą. Przylasek istnieje po to, abyś odpoczął, znowu usłyszał swoje myśli i… dobrze zjadł! Spędzisz tu czas na sportach lub relaksie na hamaku, czy pomoście w akompaniamencie muzyki na żywo. Nasz kompleks zachęca do romantycznych wyjazdów we dwoje, ale i do tych z przyjaciółmi, lecz zawsze z klasą. Na głośną muzykę i dzikie harce pozwalamy, ale tylko wtedy, gdy wynajmujemy nasze 19 pokoi i restaurację na prywatne wydarzenia lub organizujemy wydarzenia.

Dla ciała i ducha

Jeżeli zapragniesz wstać z hamaka i trochę się poruszać, prędko nie znudzisz się możliwościami, które dają okolice Przylasku. Co możesz więc u nas robić?
– poczuć powiew wiatru w trakcie jazdy rowerowej na profesjonalnie wytyczonych mazurskich trasach,
– wygrzać się w Ruskiej Bani i bali z gorącą wodą,
– dbać o kondycje podczas porannego joggingu po miękkiej i naturalnej powierzchni lasów,
– śmigać na rolkach zwiedzając okolice po asfaltowych trasach,
– poznawać wodny świat na kajaku, łódce lub wskakując na rowerek wodny,
– wytężyć wzrok podczas grzybobrania,
– bawić się z bliskimi grając w siatkówkę, czy ping ponga,
– wyciszyć się wędkując,
– dać sobie potrzebną uwagę w trakcie sesji yogi,
– wyczyścić umysł spacerując po lesie,
– zanurzać stopy lub pływać w niemalże prywatnym jeziorze,
– śpiewać i wpatrywać się w ogień podczas wieczornych ognisk.

SPA w 2020 roku pełni ekscytacji przedstawimy gościom nową część Przylasku, w której znajdziesz:
MAZURSKIE SPA, które pomoże odpłynąć Ci do magicznej krainy tu i teraz, gdzie teraźniejszość pełna jest relaksu. Już niedługo w naszym pięknym SPA znajdziesz aż 5 saun, w tym Herbarium z naparami ziołowymi, saunę różaną, która różana będzie nie tylko w zapachu, czy saunę błotną zwaną Rasul. Nie zabraknie także dużego basenu jacuzzi, które zapewni wygodną sesje dla 15 osób. W prywatnych salonach doświadczysz esencji błogości razem z ukochaną osobą, a w pozostałych salach pozbędziesz się napięć za sprawą masaży i innych zabiegów.
Strefę spotkań z dwutorową kręgielnią, klimatycznym lobby z kominkiem, w którym oprócz rozmów będziesz mógł obejrzeć film lub pograć w planszówki z najbliższymi!
Piękną salę eventową na około 150 osób, w której zorganizujesz wymarzone wydarzenie.

Dla podniebienia
Po aktywnym dniu o zadowolenie kubków smakowych dba szef naszej restauracji, dzięki któremu z talerzy szybko znikają między innymi pyszne ryby prosto od rybaka. W karcie znajdziesz dobrej jakości potrawy głównie kuchni polskiej, bo uwielbiamy nasze rodzime potrawy i chcemy je propagować! Tworząc menu pamiętamy także o odwiedzających nas weganach, więc na stole zobaczysz potrawy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Ośrodek na wyłączność!
Mimo że, celebrujemy spokój i odpoczynek to właśnie u nas możesz przeżyć najważniejsze wydarzenia swojego życia, wynajmując ośrodek na wyłączność! W Przylasku posiadamy 66 miejsc noclegowych (19 pokoi) oraz przestronną salę na ok 100 osób, tak więc możesz celebrować wspaniałe chwile jedynie w gronie najbliższych lub na inne okazję wspólnych wyjazdów bez obaw, że będziecie zakłócać odpoczynek innym jednocześnie ciesząc się wyłącznie swoim towarzystwem.
( oferta wyklucza lipiec i sierpień)

Dla Ciebie
Przylasek tworzymy z myślą o relacjach. Zależy nam, aby pobyt na Mazurach sprzyjał Ci w pielęgnacji więzi z drugą połówką, a także rodziną lub przyjaciółmi. Wierzymy, że czas na łonie natury, w spokoju i harmonii pozwoli Wam przeżywać wspólnie piękne chwile, które pozostaną w Waszych sercach. Dlatego też każdego dnia dbamy o to, abyś czuł się u nas jak u siebie, jak w domu.

Wsród lasów Puszczy Piskiej