Miejsce z klimatem – Wiartel SPA

KontaktRestauracja

Wyobraź sobie miejsce, gdzie puszcza ciągnie się w nieskończoność, gdzie na każdym kroku widzisz strumyk lub napotykasz dzikie zwierzęta. To tutaj, tuż nad jeziorem, mieści się malownicza wioska Wiartel. Właśnie dla spotkań z naturą zdecydowaliśmy się stworzyć na tym terenie Przylasek. Jest to ośrodek, w którym możesz po prostu być – bez nadęcia, udawania, po prostu z naturą. Przylasek istnieje po to, abyś odpoczął, znowu usłyszał swoje myśli i… dobrze zjadł! Spędzisz tu czas na sportach lub relaksie na hamaku, czy na pomoście przy akompaniamencie muzyki na żywo. Nasz kompleks zachęca do romantycznych wyjazdów we dwoje, ale i do tych z przyjaciółmi, lecz zawsze z klasą. Na głośną muzykę i dzikie harce pozwalamy, ale tylko wtedy, gdy wynajmujemy nasze 19 pokoi i restaurację na prywatne wydarzenia lub gdy organizujemy własne.

Dla ciała i ducha

Jeżeli zapragniesz wstać z hamaka i trochę się poruszać, prędko nie znudzisz się możliwościami, które dają okolice Przylasku. Co możesz więc u nas robić?
– poczuć powiew wiatru w trakcie jazdy rowerowej na profesjonalnie wytyczonych mazurskich trasach,
– wygrzać się w Ruskiej Bani i bali z gorącą wodą,
– dbać o kondycje podczas porannego joggingu po miękkiej i naturalnej powierzchni lasów,
– śmigać na rolkach zwiedzając okolice po asfaltowych trasach,
– poznawać wodny świat na kajaku, łódce lub wskakując na rowerek wodny,
– wytężyć wzrok podczas grzybobrania,
– bawić się z bliskimi grając w siatkówkę, bilard, piłkarzyki czy ping ponga,
– wyciszyć się wędkując,
– dać sobie potrzebną uwagę w trakcie sesji yogi,
– wyczyścić umysł spacerując po lesie,
– zanurzać stopy lub pływać w niemalże prywatnym jeziorze,
– śpiewać i wpatrywać się w ogień podczas wieczornych ognisk.

SPA w 2021 roku pełni ekscytacji przedstawimy gościom nową część Przylasku, w której znajdziesz:
MAZURSKIE SPA, które pomoże odpłynąć Ci do magicznej krainy tu i teraz, gdzie teraźniejszość pełna jest relaksu. Już niedługo w naszym pięknym SPA znajdziesz aż 5 saun, w tym Herbarium z naparami ziołowymi, saunę różaną, która różana będzie nie tylko w zapachu, czy saunę błotną zwaną Rasul. Nie zabraknie także dużego basenu jacuzzi, które zapewni wygodną sesje dla 15 osób. W prywatnych salonach doświadczysz esencji błogości razem z ukochaną osobą, a w pozostałych salach pozbędziesz się napięć za sprawą masaży i innych zabiegów.
Strefę spotkań z dwutorową kręgielnią, klimatycznym lobby z kominkiem, w którym oprócz rozmów będziesz mógł obejrzeć film lub pograć w planszówki z najbliższymi!
Piękną salę eventową na około 150 osób, w której zorganizujesz wymarzone wydarzenie.

Dla podniebienia
Po aktywnym dniu o zadowolenie kubków smakowych dba szef naszej restauracji, dzięki któremu z talerzy szybko znikają między innymi pyszne ryby prosto od rybaka. W karcie znajdziesz dobrej jakości potrawy głównie kuchni polskiej, bo uwielbiamy nasze rodzime potrawy i chcemy je propagować! Tworząc menu pamiętamy także o odwiedzających nas weganach, więc na stole zobaczysz potrawy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Ośrodek na wyłączność!
Mimo że, celebrujemy spokój i odpoczynek to właśnie u nas możesz przeżyć najważniejsze wydarzenia swojego życia, wynajmując ośrodek na wyłączność! W Przylasku posiadamy 66 miejsc noclegowych (19 pokoi) oraz przestronną salę na ok 100 osób, tak więc możesz celebrować wspaniałe chwile jedynie w gronie najbliższych lub na inne okazję wspólnych wyjazdów bez obaw, że będziecie zakłócać odpoczynek innym jednocześnie ciesząc się wyłącznie swoim towarzystwem.
( oferta wyklucza lipiec i sierpień)

Dla Ciebie
Przylasek tworzymy z myślą o relacjach. Zależy nam, aby pobyt na Mazurach sprzyjał Ci w pielęgnacji więzi z drugą połówką, a także rodziną lub przyjaciółmi. Wierzymy, że czas na łonie natury, w spokoju i harmonii pozwoli Wam przeżywać wspólnie piękne chwile, które pozostaną w Waszych sercach. Dlatego też każdego dnia dbamy o to, abyś czuł się u nas jak u siebie, jak w domu.

Wsród lasów Puszczy Piskiej