Wesele na Mazurach

By 01/03/2019 8 sierpnia, 2020 Oferta

To jest moment, który się już nie powtórzy. To chwila celebrowania prawdziwej miłości. To również brama, przez którą przechodzicie razem, aby wspólnie rozpocząć nową przygodę jako małżeństwo.

Ślub i wesele są wydarzeniami szczególnymi, dlatego potrzebują równie wyjątkowych miejsc. Nie ma dla nas piękniejszego widoku niż dwoje kochających się ludzi, którzy przyrzekają sobie TAK na tle zachodzącego nad jeziorem słońca.

Jak wyobrażacie sobie tę chwile? Jeśli w otoczeniu śpiewających ptaków, które uzupełnią muzykę orkiestry, nie kończącej się puszczy, której leśny zapach daje wytchnienie, a przede wszystkim w spokoju, bez nieproszonych gości lub innych rozpraszaczy, to Przylasek jest miejscem, którego szukacie.

Tworzymy przestrzeń na kameralne wesela od 30 do 100 osób z bazą noclegową w postaci 19 pokoi. Nadrzędną misją dla nas jest zapewnienie Wam wyjątkowej atmosfery, pełnej intymności i swobody, oferujemy wesela z wynajęciem ośrodka na wyłączność (z wykluczeniem lipca i sierpnia) . W ten sposób nikt nie zakłóci weekendu, który ma być tylko dla Was.

Naszą specjalizacją są śluby weekendowe, bez pośpiechu, a za to z odrobiną magii i to właśnie takie rozwiązanie Wam proponujemy. Podczas weekendu, razem z najbliższymi spędzicie czas na naszym katamaranie, w saunie z ruską banią, wieczornym grillu lub aktywnościach sportowych. Jeśli marzycie o tym, aby natura była świadkiem Waszego małżeństwa, to nad brzegiem jeziora czeka na Was również altana na 100 osób, która jest idealna na ślub w plenerze.

Pragniemy, aby wesele na Mazurach było czasem wyjątkowym, dlatego każde wydarzenie ustalamy indywidualnie. Jeżeli czujecie, że Przylasek jest idealnym miejscem, zadzwońcie do nas!