Ruska Bania

By 11/07/2019 8 sierpnia, 2020 Atrakcje

W dawnych czasach dawała okazję do bliższego poznania się przyszłych małżonków. Ponoć według wierzeń ludowych, mogło w niej dochodzić także do spotkań z demonami. My jednak wierzymy, że pobyt w ruskiej bani będzie dla Ciebie spotkaniem błogim, choć z pewnością gorącym!

Bania z balią, obie opalane drewnem, znajdują się tuż nad brzegiem jeziora. Nie bez powodu! Naprzemienna kąpiel w wodzie i upalne przesiadywanie w bani/balii to znana tradycja, którą z chęcią stosują mieszkańcy Syberii. Szczególnie, gdy na zewnątrz grasuje mróz. Jeśli więc chcesz spróbować morsowania, ale trochę się obawiasz, skok do bani po zimnej kąpieli z paczką znajomych pomoże Ci szybko się ogrzać.

Pobyt w balii to rozgwieżdżone niebo nad głową oraz spokojna tafla jeziora. To romantyczny czas tylko we dwoje, kiedy w końcu możecie odetchnąć i po prostu być… Nie musisz też martwić się ciągłym wychodzeniem po jedzenie lub napoje. Od tego jesteśmy my! Specjalnie dla Was możemy przygotować więc warunki, dzięki którym nie będzie potrzeby, aby wynurzać się z wody.